خرید دستگاه کپی شارپ

خرید دستگاه کپی شارپ

خرید و تعمیرات تخصصی دستگاه های شارپ توسط نمایندگی شارپ, تعمیرات پرینتر و مانیتور, شارژ کارتریج و تونر تمامی محصولات شارپ, معرفی دستگاه های شارپ در این مطلب, لطفا تا انتها همراه باشید.

 

برای خرید دستگاه کپی و تعمیرات دستگاه شارپ, توشیبا و کنن خود میتوانید به سایت اصلی نمایندگی شارپ مراجعه کنید و تماس با واحد پشتیبانی مشکل خود را برطرف کنید.
در این مطلب چند نمونه از دستگاه ها رو معرفی میکنیم که از دستگاه های بالا رده شارپ هستند و نمونه ای بهترین دستگاه های کپی در بازار جهانی, پس با شارپ سنتر همراه باشید.

 

دستگاه کپی شارپ 6020N

دستگاه کپی شارپ 6020N

دستگاه بالایی که مشاهده میکنید دستگاه بسیار خوب شارپ است که مناسب برای دفاتر اداری و فنی است این دستگاه با مقاومت بالا در برابر صدمات و کشوهای مقاوم که همان سینی کاغذ میباشند, مشخصات بیشتر این دستگاه در لینک خرید دستگاه کپی شارپ 6020N مشاهده کنید, دستگاه شارپ 6020N با مشخصات خوب که سرعت چاپ به صورت سیاه و سفید 20 برگ در دقیقه, این دستگاه از قابلیت چاپ دوروی اتوماتیک پشتیبانی میکند, تغذیه خودکار برای کپی اسکن و اسناد, ظرفیت سینی 350 برگی و قابلیت افزایش تا 1850 برگ, حافظه دستگاه 64 مگابایت است و قابلیت ارتقا تا 192 مگابایت دارد, حداکثر سایز کپی A3 حداقل A6, برای اطلاعات بیشتر به لینک بالا مراجعه کنید.

خرید کپی شارپ AR-311N

خرید کپی شارپ AR-311N

ابعاد دستگاهی که مشاهده میکنید برابر 599*612*611 میلیمتر است که فضای زیادی را میگیرد ولی با امکاناتی که دارد میتواند برای شما به راحتی و با سرعت بالا کار کند, دستگاه X311N قابلیت افزایش سینی کاغذ تا 2100 برگ دارد پس نگران حجم کم نباشید, بدنه از جنس پلاستیک است و متشکل از رنگ های خاکستری و نقره ای, حداکثر سایز اسکن A3 میباشد و 9600 DPI رزولشن دارد, قابلیت اتصال به USB و شبکه را دارد, برای اطلاعات بیشتر متوانید وارد لینک خرید کپی شارپ AR-311N بشوید و بررسی های انجام شده را مشاهده کنید.