خرید کپی شارپ مدل AR-5516X

خرید کپی شارپ مدل AR-5516X

دلیل اصلی محبوبیت کپی شارپ مدل AR-5516X است که با ویژگی های عالی که دارد نسبتا قیمت پایین در رده خود عالی هست و این دستگاه با گارانتی توسط نمایندگی شارپ به فروش میرسد.

 

 

مشخصات کپی شارپ AR-5516X

دستگاهی که در تصویر مشاهده میکنید در واقع یک دستگاه 3 کاره است که میتواند به خوبی عملیات کپی, چاپ و اسکن را انجام دهد و یک دستگاه بی نظیر که در قصد داریم مشخصات رو شرح بدیم.

مشخصات: سرعت چاپ 16 برگ در دقیقه و اولین کپی که به دست شما میرسد فقط 7.2 ثانیه طول میکشد و وضوح 600*600 DPI به همراه دارد, کپی متوالی 999 برگ که تمام این مشخصات برای قابلیت اسکن هم صدق میکند, سایز اسکن A3 و 16 برگ در دقیقه و وضوح 600 DPI.

قابلیت ها: مرتب سازی الکترونیکی, نوردهی دیجیتال خودکار برای بهبود کیفیت کپی, انتخاب خودکار کاغذ و انتخواب خودکار بزرگنمایی از قابلیت های دستگاه شارپ AR-5516X است.

اتصالات: درگاه USB

 

ظاهر کپی شارپ مدل AR-5516X

ظاهر مدرن و زیبا برای کپی AR-5516X در نظر گرفته شده و متشکل از رنگ های سفید و سیاه برای کپی شارپ, ظرفیت سینی هم مانند دیگر کپی های شارپ قابلیت افزایش دارند, همانطور که در تصویر مشاهده میکنید میتوانید با اضافه کردن کشوها تا 1100 برگ سینی کاغذ را افزایش دهید.

نتیجه: قابلیت های زیاد و قیمت پایین دستگاه کپی شارپ AR-5516X باعث شده که این کپی یکی از کپی های محبوب شارپ باشد و فروش بالا و همانطور که بالا اشاره کردیم با هزینه ای که پرداخت میکنید یک دستگاه سه کاره تحویل میگیرید و میتواند کپی برای شما کار آمد باشد, همچنین برای آگاه شدن و مشاهده بیشتر مشخصات میتوانید به لینک فتوکپی شارپ AR-5516X مشاهده کنید, برای خرید دستگاه اصلی با گارانتی مدت دار میتوانید با کارشناسان نمایندگی شارپ تماس حاصل کرده و در این مورد صحبت کنید, برای تماس به صفحه اصلی نمایندگی شارپ مراجعه کنید.