خرید کپی شارپ AR-203E

خرید کپی شارپ AR-203E

یکی از مدل های خوب شارپ کپی AR-203E هستش که در این ادامه مطلب میخوایم مشخصات و ضمانت, تعمیرات نمایندگی شارپ برای این محصول شرح دهیم, پس همراه باشبد با شارپ سنتر.

 

خرید کپی شارپ AR-203E

کپی شارپ AR-203E

خب میریم تا ببینیم مشخصات این فتوگپی,

از این جایی شروع میکنیم که این کپی از شارپ رومیزی هستش و زمان اولین کپی 8 ثانیه, ظرفیت سینی به 300 برگ, تعداد کپی های متوالی به 99 و سرعت 15 صفحه در دقیقه میرسه پس این کپی در رده های رومیزی خوب به حساب میاد و با دقت 600dpi عرضه میشه از usb.2 استفاده میکنه و حداکثر سایز کپی هم A4 هستش 16,6 کیلوگرم وزن این کپی هستش و 8 مگابایت فظا دارا می باشد, حالا میخوایم در پایین همین مطلب تعمیرات و ضمانت های انجام شده مشتری ها رو با هم مرور کنیم پس با شارپ سنتر همراه باشید.

 

خرید کپی شارپ AR-203E

تعمیرات شارپ

نمایندگی کپی شارپ همواره آماده پاسخگویی و ارائه خدمات تعمیر کپی در سرتاسر ایران به مشتریان عزیز می باشد از این رو در اقصی نقاط ایران آماده خدمت رسانی حتی برای شهرستانها با توجه به داشتن نمایندگی های مجاز کپی شارپ در نقاطی از کشور می باشد. در یکی از تماس های مشتریان گرامی با مرکز خدمات پرینتر شارپ نیاز به سرویس کپی شارپ اعلام شده است. تکنسین نمایندگی تعمیرات شارپ دستگاه کپی را در سریعترین زمان سرویس جنرال نموده و شارژ کارتریج و تعویض چیپست را انجام داده است.

نمایندگی کپی شارپ پاسخ گوی مشکلات و آماده برای ارایه خدمات تعمیرات کپی های شارپ در سراسر ایران به مشتریان میباشد, پس نه تنها در تهران بلکه حتی در شهرستانهایی که نمایندگی های شارپ در نقاط از کشور باشند.

مشتری تماس گرفته به نمایندگی شارپ که پرینتر نیاز به سرویس دارد و نمیاندگی شارپ در سرعترین زمان ممکن سرویس جنرال کرده شارژ کارتریج و چیپست را تعویض کرده است.