خرید کپی شارپ AR-M276

خرید کپی شارپ AR-M276

بررسی و خرید کپی شارپ AR-M276, سرعت و عملکرد خوب دستگاه که قصد داریم تو همین مطلب بررسی کلی درمورد دستگاه شارپ AR-M276 داشته باشیم و تعمیراتی که برای مشتری از سوی نمایندگی شارپ صورت گرفته شده.

 

خرید کپی شارپ AR-M276

 

بررسی کپی شارپ AR-M276

این فتوکپی شارپ از تکنولوژی کپی سیاه و سفید بهره میبرد, با رزولشن 200, 200 و 600 همراه است, کپی دورو و پرینت از دیگر قابلیت های این کپی به حساب میاد, اما ظرفیت سینی که 1100 برگ است که میتوانید تا 2100 افزایش بدید, تعداد کپی متوالی به 999 برگ میرسد, سرعت چاپ سیاه و سفید برابر با 27 برگ در دقیقه است, قابلیت اسکنر هم دارد که رزولشن 1200 DPI دارد, سایزهایی که این کپی پشتیبانی میکنه A5 تا A3 است.

نتیجه: دستگاه 3 کاره با قدرت بالا و سرعت چاپ متوسط, ظرفیت سینی با قابلیت افزایش که در صورت بالا رفتن حجم کاری نیازی به تعویض دستگاه نیس چراکه تا 2100 برگ قابلیت افزایش دارد, حافظه 64 گیگابایت رزولشن بالای اسکنر برای اسکن اسناد و …, در کل دستگاه ایده آل برای حجم کاری بالا و انتشارات و مراکز کپی.

کیفیت و ساخت: کیفیت دستگاه های کپی شارپ هم که حرفی برای گفتن نمیزاره چرا که بالاترین کیفیت در بین دستگاه های کپی داره و دستگیره و جنس بدنه مقاوم در برابر صدمات ناشی, افزایش سینی کاغذ توسط کشوهایی که به این دستگاه متصل می شود.

 

نمایندگی شارپ

با خرید از نمایندگی شارپ گارانتی های مدت دار دریافت خواهید کرد, تعمیرات و شارژ کارتریج, جنرال و … همه با ضمانت اصلی بودن تحویل داده خواهد شد, نمایندگی شارپ سنتر ارسال در تمامی نقاط ایران.

تعمیرات: مشتری تماسی که گرفته به نمایندگی اصلی شارپ در ایران, کارشناسان بخش تعمیرات کپی های شارپ به محل رفته و دستگاه را بررسی کرده اند, سرویس جنرال دستگاه را انجام داده و تا 10000 برگ گارانتی بیشتر  از سوی شرکت و نمایندگی شارپ دریافت کرده اند.