خرید کپی شارپ AR-M460NX

خرید کپی شارپ AR-M460NX

محصولی که اینبار در سایت شارپ سنتر (نمایندگی شارپ) معرفی میکنیم خرید کپی شارپ AR-M460NX هستش که با قیمت بالا ولی کارکرد عالی که مناسب دفاتر و مصارف اداری بزرگ می باشد.

 

خرید کپی شارپ AR-M460NX

بررسی دستگاه AR-M460NX

دستگاه کپی AR-M460NX سرعتی خوب به همراه دارد که به 46 برگ در دقیقه میرسد, ظرفیت سینی 600 برگ و افزایش تا 6600 برای این دستگاه امکان پذیر است, چاپ 999 برگ به صورت متوالی و دقت چاپ 600*9600 همراه است, گفتنی است که چاپ اولیه فقط 3.9 ثانتیه طول میکشد, تنها یک درگاه USB متصل است و پنل لمسی 7 اینچی را روی این دستگاه تعبیه شده است.

کیفیت بالای این دستگاه از طرف شارپ تضمین شده است و این کپی جزو کپی های رده بالای شارپ به حساب می آید و اینکه این محصول با قابلیت های خوبی که به همراه دارد مشتری را راضی نگه داشته و برای دفاتر اداری و مرکزهای تهیه کپی بسیار کارآمد و عالی می باشد. نوع چاپ تک رنگ و چاپ در ابعاد A4 و A3 با سرعت بالا و چاپ دوروی خودکار با حافظه 2 گیگابایت و بزگنمایی 25 تا 400 درصد مشخصات این کپی به حساب میاد.

نتیجه: اگر برای چاپ های عظیم یا دفاتر شلوغ دارید که نیار به کپی های زیاد و متوالی با وضوح بالا میخواید بهترین دستگاه شارپ AR-M460NX که نیازهای شما رو در این رابط با سرعت بالا ولی کیفیت عالی برطرف میکنه.

نمایندگی شارپ

خب با مشخصات و قابلیت های این کپی آشنا شدیم ولی برای خرید و تعمیرات این محصول یا شارژها و تونر انجام شده به نمایندگی شارپ تماس بگیرید و با گارانتی دستگاه را از نمایندگی اصلی دریافت کنید در حال حاظر نمایندگی شارپ در تمامی استان ها خدمات ارایه میده و برای خرید و تعمیر دستگاه خود به صفحه اصلی سایت sharp-center.ir مراجعه کنید.