خرید کپی شارپ MX-B200

خرید کپی شارپ MX-B200

شارپ MX-B200 که یک کپی رومیزی است و با مشخصات و تعمیراتی که برای مشتریان انجام دادیم, در ادامه مطلب با این محصول آشنا میشید و خرید هم از صفحه نمایندگی شارپ امکان پذیره.

 

در کنار کپی شارپ رومیزی های زیادی که بررسی کردیم از جمله کپی شارپ رومیزی A-203E که با مشخصات این کپی آشنا شده بودیم, حالا کپی شارپ MX-B200 که یک کپی رومیزی با قابلیت های زیاد و سرعت کپی خوب, در ادامه مطلب با مشخصات این کپی آشنا میشیم, با شارپ سنتر همراه باشید.

خرید کپی شارپ AR-B200

مشخصات کپی شارپ MX-B200

برند شارپ B200 با وزن 15900 گرم که توانایی کپی 20 برگ در دقیقه دارد و در 8 ثانیه اوین کپی را میدهد و از سایزهای A4-A5-A6 پشتیبانی میکند, پس با این مشخصات میشه گفت کپی شارپ B200 به عنوان یک کپی رومیزی بسیار خوب است, این ها فقط مواردی بود از این کپی, در پایین تماس گرفته شده و مشکل مشتری رو میگیم که چجوری مشکل حل شده و نمایندگی شارپ چه جور ضمانت میکنه.

تعمیرات شارپ

نمایندگی تعمیرات شارپ با بیش از 2 دهه تجربه در قسمت تعمیرات نرم افزار دستگاه های کپی شارپ که کلیه تعمیرات لازم و قطعات اورجینال بهترین خدمات را ارایه میدهند درحالیکه کمترین خرج را کرده باشید.

مشتری در تماس با نمایندگی شارپ درخواست داشت تا کپی سرویس و شارژ کارتریج بشه, کارشناس بخش تعمیرات شارپ بعد از اینکه دستگاه را خواستار شد, مشتری دستگاه را فرستاد و پس از بازبینی توسط نمایندگی شارپ دستگاه را جنرال نموده و شارژ کارتربج را انجام دادند سپس چیپ ست دستگاه را تعویض کردند.

 

درباره شارپ:

کمپانی شارپ در سال 1912 که در توکیو تاسیس شد, با همراه داشتن پنجاه هزار کارمند در سراسر جهان, این کمپانی در سال 2016 با یک کمپانی دیگری به نام foxconn (زمینه فعالیت: مادربرد) همکاری کرد.

زمینه فعالیت های شارپ: موبایل- پروژکتور- ماکروویو- تولید LCD و ماشین های اداری- مموری میباشد.