شارژ کارتریج شارپ

شارژ کارتریج شارپ

تفاوت شارژ کارتریج شارپ در شارپ سنتر با شارژ توسط ساير شارژكاران دستگاه فتوکپی شارپ

اين تفاوتها چند دسته است:
1- مهمترين تفاوت در اين است كه دستگاه فتوکپی كليه كارتريج‎هايي كه ( شارژ کارتریج شارپ ) شارژ مي‎كنيم در مركز موجود است و كارتريج‎هاي شارژ شده را تست نموده و مشتري مي‎تواند قبل از دريافت كارتريج، نمونه پرينت و كيفيت آن را ببيند. بنابر اين اگر پرينتري را موجود نداشته باشيم كارتريج آن مدل را شارژ نمي‎كنيم.
2-كيفيت چاپ كارتريج شارژ شده دقیقا مشابه كارتريج فابريك ان مدل است.نمایندگی شارژ کارتریج شارپ
3-تعداد برگ پرينت كارتريج شارژ شده را از روي كنتور پرينتر گارانتي مي‎كنيم كه معادل كارتريج فابريك باشد.نمایندگی شارپ
4- كارتريج‎هاي شارژ شده تا پايان عمر چاپ با كيفيت اوليه پرينت و چاپ مي‎كنند و از خال‎دار يا لكه‎دار ( سیاه شدن کاغذ ) شدن كاغذ (به واسطه پاشيدن پودر تونر) خبري نيست. نمایندگی برادر

پودر شارژ تونر شارپ

تفاوت شارژ در تهران پرینتر با شارژ توسط ساير شارژكاران در نوع پودر و لوازم استفاده شده به هنگام شارژ کارتریج میباشد.
با توجه به اينكه پودر تونر، اصلي‎ترين و مهمترین بخش در تعيين كيفيت و قيمت شارژ است، پودر بكار رفته براي شارژ ليزر رنگي در اين مركز، پودر درجه يك آمريكايي است. بديهي است استفاده از پودرهاي يونيورسال چيني يا كره‎اي باعث شارژ با قيمت پايين‎تر (و البته كيفيت پايين‎تر) مي‎شود، بنابر اين اگر به دنبال پايين‎ترين قيمت شارژ (و طبيعتاً كيفيت و احتمالاً پرينت با تعداد برگ كمتر) هستيد به سراغ ما نياييد.

 
تعداد برگ پرينت كارتريج شارژ شده در مرکز شارپ سنتر را از روي كنتور پرينتر گارانتي مي‎كنيم كه معادل كارتريج فابريك باشد، با همان كيفيت اصلي.

 با شارژ کارتریج بی کیفیت و ارزان کیفیت پرینت و عمر دستگاه کپی خود را پایین نیاورید