خرید کپی شارپ اداری

خرید کپی شارپ اداری

در این مطلب (خرید کپی شارپ اداری) قصد معرفی دو دستگاه شارپ مناسب برای ادارات و انتشارات را داریم و مشخصات 2 دستگاه و بررسی های انجام شده نمایندگی شارپ توسط این دو محصول.

خرید کپی شارپ اداری

خرید کپی شارپ AR-M460NX

اولین کپی شارپ که معرفی میکنیم AR-M460NX یکی از محصولات قوی و میشه و خیلی خوب شارپ که میتوانید از این دستگاه در مراکز, انتشارات, ادارات با حجم کاری خیلی بالا هم پاسخ گو هست, سرعت 46 برگ در دقیقه و ظرفیت سینی 600 برگ که قابل افزایش تا 6600 است, کپی 999 برگ به صورت متوالی دقت چاپ بالای 600*9600 همراه است, چاپ اولیه 3.9 ثانیه طول میکشد و پنل لمسی 7 اینچی نصب شده است که میتوانید تغیرات لازم را انجام دهید, چاپ تک رنگ و چاپ در ابعاد A3, A4 با سرعت بالا و چاپ دوروی خودکار از قابلیت های دیگر دستگاه, حافظه دستگاه هم 2 گیگابایت است.

نتیجه اینکه بسیار دستگاه خوبی برای مرکزها و دفاتر کپی می باشد, کیفیت دستگاه هم از سوی شارپ تضمین شده است, برای مشاهده بیشتر در مورد این مطلب به خرید کپی شارپ AR-M460NX مراجعه کنید.

 

 

خرید کپی شارپ اداری

خرید کپی شارپ AR-6020N

کپی بعدی هم معرفی میکنیم AR-6020N هستش بسیار کپی خوب و با کیفیت بالا همانطور که در عکس میبینید میتوانید با اضافه کردن کشوها سنی کاغذ آن را افزایش دهید, سرعتی کپی 20 برگ دقیقه و کپی های متوالی 999 برگ, ظرفیت سینی 350 برگ و قابلیت افزایش تا 1850 برگ, رزولشن خوب 600*600, کیفیت هم اونقدری بالا هست که در مصارف بالا باعث افت کیفیت و … نمی شود, از دیگر قابلیت ها چاپ دوروی اتوماتیک برای اسکن شناسنامه و … , حافظه دستگاه هم 64 مگابایت و افزایش تا 192 مگابایت را دارد.

ضاهر و ساخت: از رنگ های خاکستری و نقره ای از جنس پلاستیک که ضاهری خوب و مدرن هستش و اینکه کشو ها و دستگیره ها مقاوم در برابر صدمات احتمالی هستند.

برای خرید و تعمیرات این محصول میتوانید به نمایندگی شارپ مراجعه کرده و با ضمانت تحویل بگیرید, برای دیدن کامل مشخصات و بررسی انجام شده به آدرس خرید کپی شارپ AR-6020N مراجعه کنید.