خرید کپی شارپ AR-6020N

خرید کپی شارپ AR-6020N

خرید کپی شارپ AR-6020N با مشخصات خوب و کاربردی که برای خرید و تعمیرات این محصول از شارپ به سایت اصلی نمایندگی شارپ سنتر آمده و بررسی های این دستگاه را مشاهده کنید.

 

خرید کپی شارپ AR-6020N

بررسی و خرید کپی شارپ مدل AR-6020N

این مدل از شارپ AR-6020N مناسب برای دفاتر اداری و فنی میباشد که علاوه بر کپی از دو حالت اسکن و چاپ هم بهره میبرد, سرعت کپی این مدل 20 برگ در دقیقه می باشد ولی از ویژگی های مثبت این دستگاه میتوان اشاره کرد به چاپ دو روی اتوماتیک با این قابلیت شما میتوانید دو روی کارت شناسایی را اسکن کنید(بدون اینکه کاغذ را برگردانید).
حافظه این دستگاه 64 مگابایت است و قابلیت افزایش تا 192 مگابایت دارد, چاپ دورو و کپی به ابعاد A3 از قابلیت های دیگر کپی شارپ AR-6020N است.
ساخت: کپی AR-6020N از بدنه ی پلاستیکی و در دو رنگ خاکستری و نقره ای تشکیل شده با این ترکیب ضاهری زیبا رو به ارمغان میاره, کیفیت ساخت عالی نه تنها برای این محصول بلکه برای تمامی محصولات شارپ تضمینی است و بهترین کیفیت در کپی های موجود, که همین کیفیت باعث شده تا کلیدها و صفحه نمایش روی دستگاه کپی AR-6020N از طول عمر بالایی برخوردار باشند.
ظرفیت سینی این کپی 350 برگ است ولی جای نگرانی نیس چرا که قابلیت افزایش تا 1850 برگ دارد همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید, کپی 20 برگ در دقیقه سیاه و سفید رزولشن 600*600 همراه است, کیفیت کپی این مدل آنقد بالا است که کیفیت را در مصارف بالا از دست نمیدهد و با سرعت بالا کار خود را انجام میده.
خرید کپی شارپ AR-6020N

تعمیرات این محصول توسط نمایندگی شارپ

تعمیرات و شارژ کارتریج این مدل شارپ هم توسر شارپ سنتر انجام می شود و سرویس جنرال یا هر تعمیر برای مدل های شارپ در شارپ سنتر صورت میگیره, در صورت خرید از نمایندگی شارپ گارانتی داده میشه و توسط همین ضمانت میشه که تعمیرات و شارژ کارتریج به رایگان انجام میشه (در صورت خرید از شارپ سنتر)