خرید کپی شارپ AR-X311N

خرید کپی شارپ AR-X311N

کپی شارپ AR-X311N دستگاهی تمام عیار برای کسانی که در انتشارات و ادارات کار میکنند بررسی و ظرفیت های این مدل خرید کپی شارپ AR-X311N میپردازیم.

 

خرید کپی شارپ AR-X311N

بررسی کپی شارپ AR-X311N

مشخصات و بررسی محصول محبوب شارپ AR-X311N این مدل که مناسب برای کارهای اداری و انتشارات مناسب است و حداکثر چاپ A3 را به کاربر ارایه میدهد و چاپی برابر 31 برگ در دقیقه دارد, ظرفیت سینی 1100 برگ است ولی تا 2100 برگ قابلیت افزایش دارد در همین راستا میتوانید کپی های زیادی داشته باشید. از چاپ دورو پشتیبانی کرده و 999 برگ را به صورت متوالی و رزولشن 600*600 چاپ کرد.

کیفیت این کپی هم مانند سایر کپی توسط شارپ تضمین شده و از دو رنگ خاکستری و نقره ای تشکیل شده برای سینی کاغذ هم که جلوی کپی تعبیه شده از دستگیره های مقاوم و محکم استفاده شده و روی این کپی هم پنل برای تنظیمات چاپ صورت گرفته.

نتیجه: کپی و اسکن دو رو | ظرفیت سینی کاغذ بسیار بالا | اسکن رنگی | اتصال USB و شبکه.

 

خرید کپی شارپ AR-X311N

قابلیت های AR-X311N

چاپ دورویی که پشتیبانی میکند در زمان و هزینه زیاد جلوگیری کرده که دگ نیازی نیس دو بار برگه رو کپی کنید, ظرفیت کاغد که همانطور در عکس روبرو مشاهده میکنید افزایش یافته و از 1100 به 2200 رسیده پس نگران این نباشید که وقت برای سینی هدر میدهید زیرا ظرفیت بالایی برای قرارگیری کاغذ دارد, میتوانید اسکن های رنگی را با 600DPI گرفته و خروجی هایی همچون JPEG, TIFF و PDF داشته باشید, این مدل AR-X311N که علاوه بر USB از شبکه هم پشتیبانی میکند (اشتراک گذاری اسناد در شرکت بین کاربران) کاربرد دارد.

 

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ در این خصوص که میتوانید دستگاه AR-X311N در هر جای ایران هستید با ضمانت تهیه کنید, تعمیرات و شارژ کارتریج شارپ و … توسط نمایندگی شارپ انجام میشود, مدل AR-X311N پشتیبانی کامل از طرف نمایندگی شارپ شده و با خیال راجت خرید خود را انجام دهید.