خرید کپی کانن مدل imageRUNNER 2204

خرید کپی کانن مدل imageRUNNER 2204

کپی imageRUNNER 2204 از شرکت کانن با ویژگی ها خوب که از اسکن و چاپ هم پشتیبانی میکند و یک دستگاه 3 کاره با سرعت و کیفیت خوب, در این مطلب قصد معرفی این دستگاه را داریم.

 

شرکت کانن در عرصه دوربین های دیجیتال و دستگاه های کپی شناخته میشود, این شرکت رقابت سرسختی با شرکت های شارپ و توشیبا دارد, این 3 شرکت بهترین ارایه دهنده دستگاه های کپی هستند و همیشه بالاترین کیفیت دستگاه های کپی را دارند, پس محصولات کانن هم مانند دستگاه های شارپ بسیار خوب و ایده ال برای کارهای اداری و حجم کاری بالا هستند.

خرید کپی کانن مدل imageRUNNER 2204

بررسی کانن imageRUNNER 2204

کپی مدل imageRUNNER 2204 با قابلیت های متنوع و کاربردی برای تمامی کسانی که نیاز به قابلیت هایی همچون کپی, چاپ یا اسکن را دارند به کار میاد و نیازی به چند دستگاه ندارید چرا که این دستگاه کانن 3 کاره است و هر 3 از حداکثر سایزهای A3 پشتیبانی میکند, سرعت پرینت این دستگاه به 22 برگ در دقیقه برای سایزهای A4 و 11 برگ در دقیقه برای A3, این دستگاه با سایز کمی که دارد مناسب برای ادارات و مراکز آموزشی و به کار می آید, مدت آماده شدن دستگاه برای انجام عملیات 13 ثانیه بعد از روشن شدن است و در مدت زمان 8 دقیقه اولین کپی را میدهد.

فناوری لیزری تک رنگ, قابلیت چاپ در ابعاد A3, ظرفیت سینی بسیار کم 250 برگی که هماطور که گفته شد برای دفاتر اداری کار آمد داره و اگه یک کپی با ظرفیت سینی بالا و قابلیت های بیشتر نیاز دارید میتوانید از کپی های شارپ استفاده کنید, که برای خرید کپی های شارپ یا کانن و توشیبا میتوانید وارد سایت اصلی نمایندگی شارپ شوید.

طراحی و ساخت

حالت ساخت دستگاه imageRUNNER 2204 به شکل مربع و در سایز 502*589*622 میلیمتری و وزن این دستگاه 28 کیلو گرم است, پنل لمسی 3.5 اینچی و رابط کاربری آسان از مزیت های این کپی محسوب میشه, کلیدهای اسکن, چاپ, ارقام روی این پنل قرار گرفته.

خرید کپی شارپ AR-311N